czwartek, 22 marca 2018

Hemorigen femina

Wydaje Ci się, że okres znasz od podszewki?
Cykl się wydłuża, a krwawienie zbyt obfite?
Zaczynają się problemy…

Odrobina luzu jest w stanie poprawić Twój komfort i samopoczucie?

Hemorigen femina


Podczas miesiączki podaruj sobie odrobinę luzu i zadbaj o własny komfort oraz dobre samopoczucie. Kiedy dobrze się czujesz, masz więcej energii i lepiej wyglądasz. Podczas okresu powinnaś czuć się dobrze we własnej skórze, być sobą i emanować pozytywną energią, tak jak we wszystkie inne dni. Jeśli będziesz się dobrze czuła, otoczenie na pewno to zauważy.

Powinnaś wiedzieć, że obfite miesiączki, nawet jeśli nie wynikają z choroby, a jedynie z fizjologii, możesz ograniczyć. Dlatego w tym czasie bardzo ważna jest odpowiednia suplementacja.
Hemorigen femina to nowy produkt, który niedawno odkryłam. Dla mnie jest rewelacyjny, myślę,
że i dla Ciebie będzie odpowiedni.


Utrata krwi a anemia.


Miesiączka, czy to u młodych, czy starszych kobiet, jest bardzo kłopotliwa. W momencie gdy występuje bardzo obfita, nie pozostaje nic innego, jak nauczyć się ją zwalczać, bo samo przetrwanie tych kilku dni nie rozwiąże problemu. Mając obfite krwawienie musisz wiedzieć, że tracąc tak dużą ilość krwi, tracisz m.in. : żelazo, które może doprowadzić do powstania anemii. W momencie, gdy zauważysz, że często jesteś zmęczona, ospała, brakuje Ci energii, nie pozostaje nic innego, jak udać się do lekarza.

Preparat Hemorigen Femina wyróżnia bogaty skład: połączenie witaminy K1 oraz wyciągu z ziela tasznika. Te dwa składniki wspomagają prawidłowy proces krzepnięcia krwi. Dodatkowo tasznik pospolity przyczynia się do utrzymania komfortu podczas okresu, a także wspiera układ krążenia i narządy płciowe. Skład suplementu diety Hemorigen femina uzupełnia wyciąg z nasion gryki zwyczajnej, który wspomaga prawidłową funkcję naczyń krwionośnych oraz wyciąg z krwawnika
pospolitego, który stanowi wsparcie dla funkcji układu naczyniowego. Do tego, podobnie jak tasznik pospolity, pomaga utrzymać komfort w trakcie miesiączki. Wyciąg z przymiotna kanadyjskiego jest naturalnym składnikiem tradycyjnie stosowanym w trakcie menstruacji. Preparat pomaga również uzupełnić dietę w ważne dla organizmu składniki: żelazo i witaminę C, o których Ci już wcześniej wspominałam. Żelazo jest potrzebne do produkcji hemoglobiny oraz czerwonych krwinek. Dodatkowo wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego i przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Witamina C oprócz wsparcia dla prawidłowej produkcji kolagenu, czyli składnika niezbędnego dla właściwego funkcjonowania naczyń krwionośnych, wpływa na zwiększenie przyswajania żelaza.

Prawidłowe dawkowanie to podstawa


Hemorigen femina przy spożyciu 2 tabletek dziennie (zalecana dawka) na pewno nie zrujnuje
Twojego domowego budżetu. Jedno opakowanie spokojnie wystarczy Ci na 2-3 cykle.
Hemorigen femina

Dolegliwości związane z miesiączką.


Miesiączka to naturalne zjawisko, jednak nie zawsze przebiega całkowicie bezboleśnie i komfortowo. Często dezorganizuje plany, na pewno coś o tym wiesz:). Urlop, spotkanie z partnerem itp., musisz uwzględniać fazę cyklu, w jakiej się znajdujesz. Oczywiście nie jest to sprawa priorytetowa, ale wtedy czujesz się swobodniej, bo wiesz, że nie będziesz mięć 'niespodzianki'. Krwawienie menstruacyjne może bowiem skutecznie obrócić Twoje plany. Na dodatek okres lubi przychodzić za szybko, gdy żyjesz w silnym stresie lub spóźniać się, gdy ostatnio chorowałaś. Zmiany w gospodarce hormonalnej nie pozostają bez wpływu na Twoje ogólne samopoczucie, m.in: ból głowy. Część kobiet skarży się na silny ból podbrzusza, inne z kolei odczuwają dyskomfort z powodu bólu pleców. Podczas okresu robisz się  bardzo wyczulona na krytykę. Często czujesz się ociężała i opuchnięta. To wina hormonów, które przyczyniają się do zatrzymywania wody w organizmie.


Historia z życia wzięta.


Pamiętam dokładnie tą chwilę, kiedy znalazłam się z córeczką w szpitalu. Miałyśmy to szczęście, a raczej miałam, że na sali byłyśmy tylko obie. Córeczka spała w nocy na jednym łóżku, a ja, jako opiekun, z uwagi na fakt, że więcej pacjentów nie było, mogłam spać na drugim. Wyobraź sobie jaka mogła być moja reakcja, gdy w nocy obudziłam się cała zalana krwią. Tak jak pisałam powyżej, w najmniej oczekiwanym dniu i przy większym stresie ‘te dni' mogą nas nieźle zaskoczyć. Teraz, dzięki tabletkom Hemorigen femina jestem przygotowana na każdą niespodziankę. Okres nie zalewa mnie od pierwszej chwili i jest zdecydowanie bardziej do okiełznania ☺ A ty miałaś nie miłą sytuację z miesiączką?Inne kobiety też tak mają?


Słyszałam masę historii (na pewno też je znasz) "pt.” białe, obcisłe spodnie i okres… Koszmar każdej kobiety! Na dodatek te historie zdarzają się w najgorszym z możliwych momentów, w szkole, pracy… W sytuacji, gdy jest to obfita miesiączka, katastrofa prawie zawsze gwarantowana.Miesiączka jest wpisana w Twoje życie.


U mnie przed ciążą z obfitością miesiączki było różnie. Po ciąży natomiast te pierwsze dni okresu
sprawiają mi mega dyskomfort. Najchętniej nie wynurzałabym nosa spod kołdry, ale wiadomo, że tak się nie da, przynajmniej w mojej sytuacji. Zazwyczaj mam też takie szczęście, że przy planowaniu wyjazdu, obojętnie czy daleko, czy ma to być zwykły wypad za miasto, na 99% w tym czasie pojawi się miesiączka! Jak sobie z tym radzę?
Hemorigen femina zmniejsza obfitość mojej miesiączki, a z resztą już osobiście sobie poradzę.
Hemorigen femina


Dowiedz się więcej o Hemorigen femina. Myślę , że jest w stanie zmniejszyć i Twój dyskomfort
związany z obfitością miesiączki.

2 komentarze

  1. kojarzę te tabletki, kiedyś miałam problem z miesiączką i bardzo mi pomogły :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba moga mi pomoc, w kazdej aptece?? czy zmowic trzeba

    OdpowiedzUsuń

TOP