środa, 31 stycznia 2018

Studencie to miejsce dla Ciebie!

Rozpocząłeś/aś niedawno studia, bądź  jesteś już na kolejnym roku? Poszukujesz miejsca w sieci, gdzie możesz znaleźć oferty sprzedażowe, bądź samemu wystawić ogłoszenie ? Co najważniejsze, nie chcesz wyszukiwać w gąszczu różnych kategorii , tylko chcesz mieć zawężenie wyszukiwania do Uczelni w Naszym kraju?

Przedstawię Ci miejsce, które sprosta Twoim oczekiwaniom!

Pierwszy w Polsce serwis ogłoszeniowy dla Studentów !

Studiowanie ma swoje plusy i minusy. 

To, że życie studenckie „ma swoją cenę” odczuwają najbardziej studenci, których zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym. Zważając na napięty harmonogram studiów często nie mogą pogodzić go z pracą dorywczą, dzięki której mogliby zarobić trochę pieniędzy na swoje wydatki.
 Nie wszystkich rodziców stać na to, by co miesiąc dawać dzieciom pieniądze na wynajem mieszkania, wyżywienie i inne podstawowe zaopatrzenie, a co dopiero na rozrywkę i tego typu rzeczy. Większość studentów, którym jednak rodzice sponsorują wynajem mieszkań i tak muszą oszczędzać i uważają, że każdy grosz trzeba oglądać dwa razy zanim się go wyda. Z pomocą dla studentów zmagających się z takimi problemami wyszedł portal ogłoszeniowy. Pierwszy w Polsce Bezpłatny serwis skierowany do studentów - bilbord.eu . Jego innowacją tak jak wcześniej wspomniałam jest przede wszystkim przejrzystość. Znajdziesz tam to, czego potrzebujesz! Motoryzacja, nieruchomości, praca, elektronika, odzież, sport i hobby, edukacja- to wszystkie kategorie, które możesz znaleźć na tej platformie. Każda jest w stanie zapewnić Ci to, czego wymagasz w życiu codziennym. Zaczynając od nauki, po dorywczą pracę, a kończąc na relaksie, przy realizacji swojej pasji.
Pierwszy w Polsce serwis ogłoszeniowy dla Studentów!


Jakie są zalety korzystania z takiego portalu? 

Podstawowym atutem reklamowania się na portalu jest to, że możesz zamieścić na nim ofertę całkowicie za darmo. Portal jest skierowany w szczególności dla studentów i nie tylko. Wychodzi z założenia, że właśnie w tym miejscu możesz znaleźć najciekawsze i najbardziej przystępne oferty. Jak widać życie studenckie ma zarówno swoje plusy jak i minusy. Tymi drugimi jedni przejmują się bardziej, a drudzy mniej. Niektórzy nie wytrzymują presji i rezygnują z takiego życia, inni natomiast starają się optymistycznie patrzeć na to, co ich otacza i z czym się zmagają. Większość jednak jest w stanie wytrzymać wszelakie niedogodności, ponieważ lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się czegoś nie zrobiło.
Po więcej informacji zapraszam Cię na : bilbord.eu oraz na facebook - bilbord.eu

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP