poniedziałek, 29 stycznia 2018

Puzzle piankowe- kreatywne zabawki dla dzieci

Jesteś na etapie poszukiwania puzzli piankowych służących jako mata dla Twojego dziecka, ale obawiasz się , aby nie zawierały substancji toksycznych? Nie popadaj jednak w paranoję! Nie wszystkie maty piankowe są rakotwórcze.  Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Puzzle piankowePuzzle piankowe Toyformat to numer 1 na rynku. Wykonane są z nietoksycznego materiału, który zapewnia miękką, lekką i komfortową powierzchnię, nie przepuszcza płynów, jest łatwo zmywalna, a jej kolory są trwałe. Złożone elementy dywaniku tworzą razem kolorową ozdobę / zabawkę na podłodze. Ze względu na doskonałe właściwości izolacji termicznej mata piankowa chroni przed kontaktem z zimnym podłożem. Materiał opracowany w UE i jest nieszkodliwy. Przeznaczony dla dzieci od 0 lat ( w kolorze: niebieskim, żółtym, zielonym, czerwonym ), a  dla dzieci od 3 lat ( w kolorze: pomarańczowym, purpurowym ).
Puzzle piankowe

Czym się różnią puzzle piankowe Toyformat od puzzli piankowych tych ze supermarketu?

Maty piankowe dla dzieci mogą być groźne. Zwłaszcza te tanie, które otrzymasz za kilkadziesiąt złotych w każdym markecie i które po rozpakowaniu uwalniają nieprzyjemny zapach. W ich składzie znajduje się bowiem formamid, który jest substancją toksyczną, często powodującą podrażnienia, wysypkę i swędzenie. Jednak jeśli zdecydujesz się na ich zakup, powinnaś/ powinieneś być ostrożna/y i dokładnie czytać informacje dotyczące składu produktów.

Zalety puzzli Toyformat?

Jednym z głównych zadań Toyformat jest oferowanie wysokiej jakości produktów. Zabawki są również zalecane dla osób cierpiących na alergie, a to jest duży plus.
Puzzle piankowe

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego właśnie masz wybrać puzzle piankowe Toyformat ?

Ponieważ są niezwykle wygodne i praktyczne. Można je zabrać ze sobą właściwie wszędzie (są lekkie i łatwe w złożeniu). Po rozłożeniu na podłogę stanowią doskonały plac do zabawy dla małego dziecka i nie tylko. Można na nich usiąść, raczkować, czy nawet stawiać pierwsze kroki. Nie ma obawy, że maluch będzie miał styczność z zimną podłogą, czy ze śliskimi kafelkami.
Czytaj więcej na: https://www.toyformat.com/pl/

2 komentarze

  1. Potwierdzamy - mamy w domu puzzle piankowe ze zwierzątkami i dzieci świetnie się na nich bawią. Rozpoznają zwierzątka, naśladują dźwięki - alternatywa do poplarnych książeczek. Udaje się nam też je doszorować, bo już nie jedno "piciu" się na nie wylało ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Puzzle piankowe to jeden z pierwszych prezentów dla naszego synka. Na początku służyły jako mata a teraz dają więcej możliwości bezpiecznej zabawy https://modino.pl/puzzle-piankowe

    OdpowiedzUsuń

TOP