środa, 24 stycznia 2018

Codzienna :) nauka angielskiego online

Stoisz w miejscu i nie wiesz co zrobić ze swoją przyszłością?

Zainwestuj w siebie! Wzmocnij ciało i umysł, a świat będzie leżał przed Tobą otworem!


www.speakingo.pl to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Inna niż wszystkie, jedyna w swoim rodzaju, jedyna taka nauka online! Nigdzie takiej nie znajdziesz!

Jesteś ciekawy/a co dla Ciebie przygotowałam? Tak myślałam! podejmujesz prawidłowe decyzje:) Pozostań ze mną i dowiedz się więcej!Statystyki są jasne. Im lepiej znasz angielski, tym więcej zarabiasz! Trend powszechny na całym świecie, który poprawia nie tylko Twoją jakość życia!
Speakingo  jest unikalną metodą nauki języka angielskiego online, ponieważ dzięki technologii rozpoznawania mowy komputer rozumie co do niego mówisz! 
To jedyna strona, która naprawdę uczy rozmawiać po angielsku! Wejdź i zobacz na YT Speakingo
Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami z komputerem lub telefonem, który głosem native speakera zadaje pytania i rozpoznaje co mu odpowiadasz. Dzięki nauce przez mówienie nie znajdziesz się w sytuacji, w której wiesz co i jak chcesz powiedzieć, ale słowa nie chcą przejść Ci przez gardło. Taka metoda pozwala mówić płynnie, dzięki nawykowi, a nie za pośrednictwem suchej, szkolnej regułki. W Speakingo rozmawiając podświadomie jak dziecko naturalnie przyswajasz poprawną gramatykę.Stajesz się bardziej skuteczny/a, mądrzejszy/a, spostrzegawczy/a , a także polepsza Ci się pamięć. To pozytywy, które wpływają na Twój rozwój osobisty, dodatkowo przy tym pięknie przyozdabiając Twoje Curriculum Vitae.


Ucząc się języka angielskiego masz możliwość rozmawiać z zupełnie inną grupą ludzi. To może być bardzo przydatne w pracy w przypadku, gdy pracujesz w międzynarodowej firmie lub podczas prywatnych podróży.

Podróżowanie będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze

Znajomość języka angielskiego otwiera drzwi do świata. Umiejętność mówienia w innym języku ułatwia podróże, nawet jeśli nie znasz języka, który jest używany w kraju który odwiedzasz. Może niektórzy miejscowi, tak jak Ty, używają go jako drugiego języka.

Będziesz mógł/mogła zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie i możesz liczyć na wyższe wynagrodzenie

Znajomość języka angielskiego będzie cię wyróżniać spośród innych kandydatów i może być decydująca przy wyborze zatrudniającego.

Poznasz nowych ludzi, nawiążesz nowe znajomości. Poszerzysz swoje horyzonty i będziesz bardziej otwarty/a na świat

Nauka języka angielskiego pozwoli Ci spojrzeć na świat z innej perspektywy. Gdy uczysz się nowego języka masz nową wizję świata.

Rozwiniesz swój zasób słownictwa

Kiedy uczysz się słownictwa w języku angielskim możesz poszerzyć słownictwo w języku ojczystym poprzez sprawdzanie nowych słów w słowniku. Możesz nauczyć się zupełnie nowych słów lub lepiej zrozumieć te, które już znasz.

Nauka języka jest ćwiczeniem dla mózgu

Uczenie się zupełnie nowej struktury językowej i gramatycznej jest jak ćwiczenie dla mózgu.Mózg działa poprzez skojarzenia, a więc parowanie słów z języka, którego się uczysz z ich tłumaczeniem na język ojczysty jest świetnym sposobem, aby zwiększyć potencjał mózgu.

Poznasz inne kultury

Będziesz miał/a okazję poznać nową kulturę. Poza językiem możesz dowiedzieć się o tradycjach i historii tego kraju, dowiedzieć się, jak język ewoluował i jaki wpływ miały na to inne języki.
Będziesz mógł/mogła cieszyć się międzynarodowymi filmami, muzyką i literaturą
Najlepiej doświadczać międzynarodowych dzieł sztuki w ich oryginalnym języku i poznać je tak jak autor chciał by były poznane. Naucz się języka angielskiego i poznaj wszystko, co ma do zaoferowania pod względem kulturowym.
Bycie wielojęzycznym sprawia, że jesteś lepszy w wielozadaniowości i poprawiasz pamięć
Dla mózgu, przełączanie się między dwoma językami jest jak przełączanie między dwoma zadaniami, a zatem nauka języka angielskiego może poprawić Twoją zdolność do wielozadaniowości. Podczas gdy nauka słownictwa obcego może poprawić Twoją pamięć.

Już dziś zacznij naukę na www.speakingo.pl/
Zapraszam

1 komentarz

  1. Bardzo fajna stronka, ja sobie chwale, w koncu jest z kim pogadac :)

    OdpowiedzUsuń

TOP