czwartek, 14 grudnia 2017

Fototapety

Pokój dziecka, sypialnia, bądź inne pomieszczenie wydaje Ci się być nudne, bez wyrazu?

Fototapety od dekowizja.pl zmienią Twoje nastawienie.

Dekowizja


Kto to jest Dekowizja  i co ich wyróżnia?


Firma oferująca gamę ponad miliona produktów, oferująca wysoką jakość , terminowość, przystępną cenę, oraz krótkie terminy realizacji zamówień. To same pozytywy, które stawiają dekowizja.pl  na podium wśród innych firm. Zastosowanie fototapety wprowadzi niecodzienny klimat i doda nieco charakteru do Twojego pomieszczenia. Nie wydając dużo, zaskoczysz wszystkich znajomych. Produkt wykonany jest tak jak wcześniej wspominałam z wysokiej jakości papieru, dzięki czemu nie będzie się odkształcać podczas montażu, a gładka powierzchnia da efekt fotorealistyczny. Materiał jest w pełni matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych. Przeglądając szeroką ofertę na stronie dekowizja.pl znajdziesz również fototapety odpowiednie do takich pomieszczeń jak kuchnia i łazienka. Charakteryzują się one trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Odznacza je przede wszystkim paroprzepuszczalność, dzięki czemu ściana oddycha, nie 'poci się'. Materiał wykazuje cechy izolacyjne, wygłuszając i ocieplając pomieszczenie. 
Montaż jest szybki, łatwy i przyjemny.


Galeria dekowizja.pl mieści zbiór aż kilkunastu milionów zdjęć. Wszystko posegregowane na kategorie i podkategorie, aby móc bez najmniejszego problemu znaleźć to czego szukamy do własnego wnętrza. Decydując się na określone zdjęcie, stajemy przed dodatkowym wyborem podłoża. Fototapeta lateksowa, winylowa na flizelinie, samoprzylepna dekostick, bądź obraz na płótnie, plexi, pcv, naklejki, plakat, a także do wyboru fotoroleta. Masa możliwości, aby spełnić Twoje wymogi wizualne.
DekowizjaWyprzedzając Twoje pytania, fotoroleta to nic innego jak połączenie klasycznej rolety z wydrukiem najlepszej jakości.Oryginalne i awangardowe rozwiązanie na każde okno, domu, biura, restauracji i nie tylko. Najwyższej jakości materiał odporny jest na działania UV, blokujący lub przepuszczający światło.
Mam nadzieję, że przybliżyłam Ci ofertę produktów oferowanych przez dekowizja.pl .
W razie dodatkowych informacji, a także do zapoznania się z ofertą marki 
zapraszam na www.dekowizja.pl


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP