piątek, 15 września 2017

Vileda Professional i wszystko jasne!

Dbanie o porządek w domu to Twoja codzienna męczarnia? Małe dzieci, zwierzęta domowe, a Ty non stop biegasz ze szmatą i myjesz podłogę?

Ten sprzęt ułatwi Ci pracę! fregona.pl przybyła z pomocą:)

We współpracy z firmą Fregona miałam przyjemność testować UltraSpeed mini komplet Vileda Professional .

fregona.pl

Zapraszam Cię na krótką recenzję produktu, a w końcowej części ogłoszę wyniki konkursu, który odbywał się na fanpage domowezacisze.com.pl


Pierwsze pytanie, które sobie zadasz, to zapewne `co wchodzi w skład tego mini kompletu:)?

Producent Vileda Profesional ma również w sprzedaży produkty, które stosują firmy sprzątające, dlatego odpowiednik mini komplet w zupełności sprawdza się w domu / mieszkaniu.
W skład UltraSpeed mini komplet wchodzi :
wiadro o pojemności 10 l, praso-wyciskarka, mop z mikrowłókien i kij teleskopowy.

Jaka jest moja opinia na temat testowanego sprzętu?

 Czy dalej będę go używała, czy jednak `zwykły mop` jest dokładniejszy , a może tylko płacimy za `firmę`, a sprzęt jest taki jak inne?

Od razu rozwieję Twoje wątpliwości. Może są takie produkty, gdzie sprzęt jest taki jak inne, zwykłe, a płacimy tylko za firmę, ale nie w tym przypadku. Jestem przekonana, że gdy raz umyjesz podłogi, bądż płytki na ścianie w łazience, nie będziesz chciała/ał go zamienić na inny. Zwykły mop nawet po dokładnym odciśnięciu nadmiaru wody pozostawia ją również na podłodze, nie myjąc, a jedynie ściągając `brudy`po kątach. No nie oszukujmy się, tak jest.
UltraSpeed jest całkowicie inaczej. Prosta sprawa: nalewasz wode z płynem do wysokości poniżej praso-wyciskarki (ok.5 l) , naciskasz uchwyt mopa, aby się `przełamał`, moczysz w wodzie, wysiskasz w praso-wyciskarce, a następnie musisz ponownie nacisnąć na uchwyt, aby teraz się `wyprostował`:)
Czyż to nie jest wygoda? Nie musisz non stop zdejmować i zakładać tego mopa z mikrowłókien , aby wypłukać go w wodzie i to dla mnie jest duży plus.
Mop może służyć do czyszczenia powierzchni nie tylko podłogowych, ale także ścian i sufitów. Przegub ruchomy bardzo ułatwia sprzątanie w trudno dostępnych miejscach, gdzie `zwyklak`wogóle nie dałby rady, albo po drodze by się połamał.

Pewnie myślisz sobie `Tak, chwali, bo go dostała`.

Powiem tak, wypróbuj raz, a przekonasz się, że to bardzo dobry sprzęt, który ułatwi Ci codzienne sprzątanie. Teraz jestem w pełni świadoma tego, że nie warto wydawać zbętnie pieniędzy na podrzędne sprzęty, które tak naprawde do niczego się nie nadają. Wystarczy raz kupić porządny sprzęt , a posłuży Ci bardzo długo i co najważniejsze, będziesz zadowolony z efektów sprzątania. 
Warto ufać profesjonalistom , a ten produkt do nich należy w 100%.
Więcej informacji uzyskasz na https://fregona.pl


Zapewne już nie możesz doczekać się informacji dotyczącej wygranych na fp:)
domowezacisze.com.pl fp

Spokojnie już podaje wyniki:
wędruje do:
domowezacisze.com.pl fp

wędruje do:
domowezacisze.com.pl fp
Kto losował i na jakich zasadach?
Malutka rączka dziecka, a podczas losowania zwycięskie komentarze widziały oczka, które jeszcze nie potrafią czytać.

Obie osoby, które zwyciężyły proszę o wysłanie wiadomości @ z danymi  do wysyłki pod adres : biuro@fregona.pl . W tytule wiadomości należy wpisać: Wygrana na domowezaciszejustyny.
Na zgłoszenia czekamy 3 dni. Jeśli dane osoby się nie zgłoszą wybieramy kolejne osoby.

Kochani to nie koniec zabawy:)
Jednocześnie zobowiązuję wygrane osoby do przesłania zdjęć po otrzymaniu przesyłki na adres: kontakt@sztukacodziennosci.pl oraz opinii o otrzymanym produkcie. Wasze komentarze pojawią się w kolejnej recenzji dotyczącej opinii na temat ścierek Vileda Professional i genialnego płynu Glasfee Dr. Schnell.
Zapraszam do komentowania i dalszej obserwacji, a może uda się zorganizować kolejny konkurs:) 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP