wtorek, 26 września 2017

Squla- nauka przez zabawę

Nauka przez zabawę? Tak, to jest możliwe! Nie czekaj dłużej. Już dziś pomóż swojemu dziecku rozwijać jego talenty i zainteresowania. Squla Ci w tym pomoże!

Pewnie jesteś ciekawa/y co to wogóle jest ta Squla?

Squla-platforma edukacyjna

Squla to nowoczesna platforma edukacyjna, która pomoże Twojemu  dziecku rozwijać jego talenty i zainteresowania. Nawet dotychczas nie lubiane przedmioty szkolne staną się atrakcyjne.
Dzięki Squli dzieci chętniej się uczą, a wiedza przychodzi sama. To naprawde działa!

Co oferuje ta nowoczesna platforma?


Squla udostępnia interaktywne gry, quizy i filmy edukacyjne, które zachęcą Twoje dziecko do samodzielnej i systematycznej nauki.
Squla-platforma edukacyjna

Czy Twoje dziecko kwalifikuje się do nauki poprzez tą platformę edukacyjną?

Squla obejmuje program nauczania wszystkich przedmiotów szkolnych w klasach 1-6  oraz edukacji przedszkolnej. Co najważniejsze, dziecko nie uczy się zbędnych rzeczy, a nauka jest zgodna z podstawą programową  Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2017/2018

Czy rodzice mogą sprawdzać postępy dziecka?

Platforma umożliwia rodzicom śledzenie postępów w nauce w panelu rodzica:)

Co jeżeli Twoje dziecko nie nadąży z materiałem? 

Każde dziecko ma inne predyspozycje, dlatego w Squli dzieci uczą się w indywidualnym tempie. Twoje dziecko z powodzeniem nadrobi szkolne zaległości i nie raz zaskoczy Ciebie i nauczyciela zdobytą wiedzą.
Squla-platforma edukacyjna

Jaką frajdę ma z tego dziecko?

Nauka poprzez zabawę. Czy to nie jest super? Dziecko za każdą poprawną odpowiedż zostanie nagrodzone wirtualnymi monetami, ale uwaga! Punty te można wymieniać na prawdziwe prezenty oferowane w sklepiku Squli. Nagrody zachęcają, a przede wszystkim mobilizują do systematycznej i samodzielnej nauki!
Squla-platforma edukacyjna

Squla to jedyna taka interaktywna platforma online, która pozwala dzieciom ćwiczyć materiał ze wszystkich przedmiotów szkolnych!

Jak możesz nadzorować naukę dziecka?

Otrzymujesz cotygodniowy  raport na temat wyników i postępów w nauce, dowiadujesz się również co sprawia dziecku frajdę, a co najwieksze trudności. Możesz wyznaczać cele i zachęcać dziecko do nauki, a także możecie razem grać, przyjemnie spędzając wolny czas.
Squala to gwarantowana zabawa i widoczne postępy Twojego dziecka w nauce.
Więcej informacji uzyskasz na https://www.squla.pl
Nie czekaj! Przyszłość dziecka w Twoich rękach. Squla to krok w dobrym kierunku!
Polecam!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP