czwartek, 14 września 2017

O zaletach kupna mieszkania od Developera

Jak większość społeczeństwa tak zapewne i Ty pewnego dnia stajesz przed dylematem kupna mieszkania. I tu zadasz sobie pytanie : nowe mieszkanie od Developera czy może z rynku wtórnego?

Jakie są wady i zalety rynku pierwotnego i wtórnego?  Na co zwracać szczególną uwagę i jak postępować, żeby nie wyrzucać "pieniędzy w błoto"?

Zapraszam do dalszego czytania, postaram się rozwiać Twoje wątpliwości i stosownie ukierunkować!

www.atlasestates.pl

Natłok spraw codziennych spędza Ci sen z powiek? Twój terminarz jest napięty do granic możliwości, a Ty w dalszym czasie nie potrafisz ogarnąć wszelkich spraw związanych z wyborem i zakupem mieszkania? Liczą się dla Ciebie konkrety i tego też oczekujesz od innych? 
Jesteś na dobrym tropie, wiem jak Ci pomóc!


Lubisz załatwiać wszystko w jednym miejscu bez zbędnego angażowania agencji nieruchomości? Chcesz zaoszczędzić pieniądze, które przy nowym mieszkaniu `lecą jak krew z nosa`?Kupno mieszkania od Developera będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Lubisz mieć w każdej sprawie decydujący głos? Już dziś zgłoś się do www.atlasestates.pl . To Ty zadecydujesz czy mieszkanie będzie wykończone pod klucz czy w stanie surowym. Pomyśl! Po co marnować czas i nerwy na ekipy remontowe- w obecnych czasach nie wiadomo na kogo trafisz. Nie kupuj kota w worku! Wygląd mieszkania, jakość i staranność wykonania to priorytet. Remontów nie robi się co miesiąc, a na kilka następnych lat. Wybierając mieszkanie w stanie developerskim nie tylko masz pełne pole do popisu przy aranżacji wnętrza, ale także tak jak już pisałam powyżej, oszczędzasz czas i i pieniądze, na ewentualne poprawki po poprzednich właścicielach. Nie każdemu mogą przypaść do gustu tapety w salonie, bądż płytki w łazience. Wszystko ustalasz według własnego projektu i własnych upodobań.


O zaletach kupna mieszkania od Developera 

 Jakie oprócz tego są zalety kupna mieszkania od Developera? Budynek jest nowy, nie wymaga remontów, a to duży plus przy opłatach. Styl nowoczesny, często piękne tarasy , wyróżniające się na tle starych kamienic i blokowisk. Co ważne, nie ponosisz kosztów prowizji dla agenta nieruchomości pośredniczącego w wyborze i kupnie, a możesz jedynie zyskać przykładowy rabat u Developera.Współczesne bloki to większy wybór, jakość oraz technologie. Przestronne balkony, podziemne parkingi, monitoring, często windy to podstawy. W starych budownictwach można tylko pomarzyć o takich `sprawach`. Nowe mieszkanie to bardzo dobra inwestycja na lata. Już teraz pomyśl o swojej przyszłości i zgłoś się do www.atlasestates.pl
Powierz swoje sprawy najlepszym!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP