wtorek, 26 września 2017

Japońska formuła młodości

Skóra twarzy staje się szara, pozbawiona blasku? Ukończyłaś magiczną 20-tkę? Musisz wiedzieć, jak prawidłowo dbać o cerę, aby zawsze była nieskazitelnie piękna! 

www.biocell.pl

Biocell to podstawa piękna. W ich kapsułkach zawarty jest naturalny kwas hialuronowy.


www.biocell.pl

Co to wogóle jest ten kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy stosowany w kosmetyce, to nic innego jak `eliksir młodości`. W ludzkiej skórze występuje w postaci biopolimeru i wraz z kolagenem stanowi jej główny składnik.
Aż połowa kwasu hialuronowego, który znajduje się w ludzkim organizmie, jest zlokalizowany w skórze właściwej oraz przestrzeni miedzykomórkowej. Hialuronian odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać aż 250 cząsteczek wody. Gdy poziom kwasu w skórze spada, dochodzi do degeneracji włókien kolagenowych. W efekcie skóra wysusza się, wiotczeje i pojawiają się zmarszki...
www.biocell.pl

A tego chyba nie chcesz, prawda? W takim momencie na pomoc przybywa Biocell - japońska formuła młodości.

No to teraz przejdzmy do konkretów i jasnych opinii.

Jakie efekty dają tabletki Biocell ? 

Skóra twarzy po miesiąca stosowania jest bardziej nawilżona, pozbawiona uczucia ściągania. Po myciu, nie trzeba nakładać kremu. Skóra twarzy jest gładka. Nie lubiane przez nas krostki, już nie wyskakują tak licznie, jak do tej pory. Cienie i worki pod oczami zmniejszają się, a to duży plus. Do tej pory stosowane przeze mnie liczne kremy, maseczki, nie dały rady zredukować obrzęków okolic oczu, a Biocell sprawdza się genialnie.
www.biocell.pl

Czy po jednym opakowaniu możemy przerwać kurację?

Oczywiście, ale jeśli chcemy uzyskać lepsze rezultaty, musimy przeprowadzić 60 bądż 90 dniową kurację. Wszystko zależy od naszej genetyki, nie każdy zauważa po określonym czasie kuracji te same efekty. Dla jednej osoby wystarczy kuracja 30 dniowa, a dla innej osoby 60 dniowa. W końcu nie jesteśmy wszyscy tacy sami.

Czy polecam kurację tabletkami z kwasem hialuronowym Biocell?

www.biocell.pl

Z czystym sumieniem tak. Ja podjęłam takie ryzyko i poniosłam tego pozytywne efekty.
Ty też podejmnij się wyzwaniu, rozpocznij kurację Biocell i przekonaj się na własnej skórze:)
Polecam. Więcej informacji uzyskasz na http://www.biocell.pl

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP