wtorek, 5 września 2017

Chmiuro-lubie to!

Każdy Twój dzień przepełniony jest masą spraw do realizacji, nie wiesz jak 'opanować' chaos  na swoim biurku?  Tarzające się faktury, listy spraw do załatwienia? Kalendarz spotkań, terminy do zakończenia zleceń?

Nic prostszego-wirtualne biuro Chmiuro.pl pomoże Ci zapanować nad tym 'bałaganem'! Chcesz wiedzieć więcej? 

Zapraszam do dalszego czytania-chętnie odpowiem na wszystkie Twoje wątpliwości.


ChmiuroCo to wogóle jest te Chmiuro.pl ?
Podam Ci jego funkcjonalność na przykładach, będzie Ci łatwiej zrozumieć, a przede wszystkim jestem pewna, że od razu będziesz chciał/a go mieć :)
Korzystasz z komputera/ tabletu/telefonu ? Nie ważne, nie przejmuj się takimi drobnostkami, możesz korzystać z tej aplikacji na każdym urządzeniu.
Planujesz zadania, zdarzenia do realizacji? Każdy cel ma swój początek, koniec, etapy i opisy działania, firmy powiązane są w realizacje- dla Chmiuro.pl to nie problem. Wszystko zapisujesz po kolei, niczego nie pominiesz. Wirtualne biuro/asystent pilnuje wszelkich Twoich działań. Prowadząc swój biznes zapewne współpracujesz z licznymi firmami, zapisujesz ich dane: email, telefon, adres? Ja zapisuje, każdy w innym zeszyciem, a co za tym idzie? Jak przyjdzie czas na znalezienie danego adresu to niewiem gdzie, co i jak. Ty też pewnie tak masz. Wirtualne biuro ma na to sposób! Wszystko zapisujesz w jednym miejscu i zawsze jesteś w stanie sprawdzić potrzebne informacje.
Prowadzisz blog, bądż inny portal i zbierasz bazy mailingowe? Chmiuro.pl wziął to pod uwagę i umieścił w swojej aplikacji możliwość wysyłania wiadomości do swoich czytelników. 
Co jest najważniejsze w tej aplikacji? 
Oczywiście bezpieczeństwo! Chmiuro.pl ma wbudowany szereg zabezpieczeń, a jego elementy są nieustannie aktualizowane i monitorowane. Spełnia wymogi wszystkich przepisów i dyrektyw UE. Twoje dane osobowe są chronione.
Chmiuro


Jesteś już zdecydowany korzystać samodzielnie z Chmiuro.pl czy przedstawić Ci jeszcze kilka zalet?
Z aplikacją mobilną swój biznes schowasz w kieszeni. Od tego czasu jesteś w stanie kontrolować wszystkie zlecenia z każdego zakątka swiata! 
Chmiuro

Nie wierzysz w moje słowa? Już teraz zarejestruj się i korzystaj do woli i to ZA DARMO!
Ustalaj priorytety, zarządzaj bazą danych, udostępniaj pliki, wystawiaj faktury, kontroluj raporty. Czego chcieć więcej? Już teraz  weż sprawy w swoje ręce i zapanuj nad swoim biznesem i miejscem w sieci z jednego miejsca!
Po więcej informacji i cennych wskazówek zapraszam na https://chmiuro.pl/pl

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP