środa, 26 lipca 2017

Start bloga Magdaleny Jaglarz

Dbasz o swoją skórę, pielęgnujesz ją, nawilżasz, a mimo to dalej pojawiają się niedoskonałości? Wypryski i przebarwienia nie będą już Ci straszne.

Start bloga Magdaleny Jaglarz


Zapraszam na start bloga Magdaleny Jaglarz. Wykształcona chemik i doświadczona kosmetyczka, a w życiu codziennym piękna kobieta, która na własnej skórze doświadczyła pozytywnego działania zabiegów kwasami.


Na samym wstępie zapraszam Cię do odwiedzenia MJ, link tu Start bloga Magdaleny Jaglarz . Tak jak pisałam powyżej MJ dzięki własnym doświadczeniom, wiedzy przede wszystkim pragnie pomagać nam, nie tylko kobietom.
Na swoim nowo utworzonym blogu  prezentuje różne metody, dzięki którym możemy dbać o własny wygląd.
Mnie osobiście zaciekawił wpis o 8 kwasach, które możemy stosować również letnią porą. Na jednym zabiegu możemy zastosować kilka kwasów. Biorąc pod lupę moją cerę, zdecydowałabym się na zastosowanie kwasu azelainowego i hydrobursztynowego. Wizyta u kosmetyczki i wstępna ocena stanu naszej skóry twarzy najlepiej wskaże wymagane metody pielęgnacji, jednak ja zawsze lubię sama, dodatkowo poszukać informacji i wiedzieć coś więcej w temacie:)
Kwas azelainowy doskonale sprawdza się w redukcji objawów związanych z trądzikiem różowatym oraz zapalnym. Blokuje proces powstawania przebarwień oraz rozjaśnia już istniejące. Natomiast kwas hydrobursztynowy działa mocno nawilżająco i wygładzająco. Idealne połączenia chyba dla większości kobiet. Kobiet, które w nadmiarze codziennych obowiązków troszeczkę zapomniały o sobie. Kliknij tu-> Start bloga Magdaleny Jaglarz a od razu przejdziesz do całego artykułu.
Lato, to przede wszystkim dużo słońca, lubimy wygrzewać się na plaży i łapać promienie słoneczne. Wszystko w nadmiarze przynosi negatywne skutki, tak też jest z naszą cerą. Pamiętaj o ochronie przeciwsłonecznej i przede wszystkim dużo wypoczywaj:)
Po więcej informacji zapraszam na magdalenajaglarz.pl

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP