poniedziałek, 3 lipca 2017

Praca w domu

Nie pracujesz na etacie, zajmujesz sie domem i wychowujesz dzieci ?  Zapewne przy mniejszej bądż większej kłótni wytykano Ci , że nie zarabiasz, a może czas to zmienić ? Praca w domu to też praca!

Szalone wstążeczki


Mam dla Ciebie kilka propozycji na pracę w domu . Wymaga to od Ciebie większego zaangażowania, bo teraz będziesz mieć więcej spraw na głowie, ale jestem pewna , że podejmując tą decyzje, będziesz  spełniona, dowartościowana, a przede wszystkim staniesz się pewną siebie kobietą! Praca w domu to nie tylko sprzątanie, gotowanie, zmiana pieluch dziecka czy odprowadzanie do szkoły. Wykonując te czynności,  możesz dodatkowo zarabiać. To nie jest trudne, ale wymaga przede wszystkim Twojego zaangażowania i dążenia do celu.
Pierwsza opcja monetyzacji to prowadzenie bloga i social media.  Obecne czasy dają duże mozliwości. Lubisz pisać? Poszukaj informacji w wyszukiwarce , dużo portali ogłasza się z propozycją pisania artykułow na określony temat. Lubisz testować nowe produkty i recenzować ? Nic prostszego, internet stoi otworem i proponuje masę możliwości. Wystarczą tylko chęci, a wszystko da sie zorganizować.
Druga opcja, tak jak już wczesciej pisałam ( możesz zobaczyć tu ) to pasja. 
Piękna córeczka Naszej zdolnej Marysi prezentuje bukiet ze wstąźki, oczywiście dzieło  mamy:)

Czemu nie połączyć pasji z pracą? Lubisz rysować, tworzyć grafiki, szyć, masz zdolności manualne i tworzysz cuda ze wszystkiego co masz pod ręką? Czemu masz z tego nie korzystać? Czemu pasji nie połączyć z możliwością zarabiania?
Nie bój sie próbować! Życie jest jedno i nie warto tracić szans, jakie stawia przed nami los. Po krótce opowiem Ci o pewnej kobiecie- Marysia -Ta kobieta,  tak jak ja zajmuje się rękodziełem. Tworzy cuda, nie tylko ze wstążek. 
Szalone wstążeczki

Szyje, prowadzi grupę rękodzielniczą oraz fanpage swojej marki, Jej prace możesz obserwować i zakupić tu- 'Szalone wstążeczki'  . To nie wszystko, przede wszystkim jest matką polką, prowadzi dom i wychowuje trójkę wspaniałych dzieciaczków. Nie lada wyzwanie zorganizować czas , aby pogodzić wszystkie obowiązki. 
Szalone wstążeczki

Szalone wstążeczki

Tylko silna wola, pracowitość i sumienne dążenie do realizacji marzeń jest w stanie dać efekty. Efekty, które sprawiają, że gdy patrzymy w lustro, jesteśmy w stanie powiedzieć : Mogę wszystko! Jestem silna! Dam radę ! Kto, jak nie ja! Kto jak nie Ty, Marysiu! 
A Ty przyłączysz się do nas? Zmienisz swoje życie i staniesz się niezależna?
Zapraszam

2 komentarze

  1. Brawo mój szacun....����������

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne prace :) Widać serce w nie włożone. Ja też pracuję w domu, ale jako księgowa :) Najważniejsze, że jest praca.

    OdpowiedzUsuń

TOP