piątek, 30 czerwca 2017

Prezent na chrzest

Chrzest Święty to jedna z najwaźniejszych uroczystości jeszcze nie świadomego dziecka i młodych rodziców.

 Prezent na chrzest musi więc być wyjątkowy. Zastanów się nad odpowiednim wyborem. Mam dla Ciebie kilka propozycji, zapraszam.

Wyjątkowa chwila, która wymaga równieź opatrzenia w wyjątkowe pamiątki.  Wybierając prezent na chrzest pamiętaj , że osoba obdarowana będzie miała go całe życie. Złoty medalik- ta opcja jest z nami od lat, ale pomyśl, mogą nosić go nie tylko dzieci. Według mnie idealny prezent na chrzest . Spersonalizowany wyjątkowymi słowami  sprawi,  źe będzie unikatowy na długie lata. Złoto nigdy nie wychodzi z mody. Może jedynie stać się piękniejsze przez charakter jego wykonania. 

Obrazek- srebrny, do  powieszenia nad łózeczkiem dziecka, bądż postawienia na półce. Piękny i wyjątkowy. Bardzo dobra jakość zawsze sie obroni i wkomponuje w każdy styl wnętrza. Obrazek może przedstawiać np. Anioła Stróża czuwającego nad spokojnym snem dziecka.

Ramka na zdjęcia, album-  wspólne chwile i rodzinne uroczystości  utrwalamy na zdjęciach. Fotografia dziecka w srebrnej ramce z akcentem chrztu świętego będzie pięknie się  prezentować, a także przykuje uwagę innych.

Ulotne chwile, które nigdy się nie powtórzą wymagają wyjątkowej oprawy, która nie tylko ochroni fotografie  przed zniszczeniem, lecz będzie eleganckim akcentem, pamiątką na kilka najbliższych pokoleń.

Inne, ciekawe propozycje na prezent na chrzest możesz obejrzeć na www.murrano.pl

1 komentarz

  1. Konkretne propozycje. Zapewne, kazdy bedzie z takiego prezentu zadowolony

    OdpowiedzUsuń

TOP