wtorek, 11 października 2016

Sztuka Marty Wojciechowskiej


Marta Wojciechowska- artystka- a przede wszystkim kobieta, która swoje uczucia i emocje przelewa na szkło i drewno.

Glassmour Art Marta Wojciechowska


Jej wyrazistość i prawdziwość sprawiają, że każda wykonana praca jest wyjątkowa, unikatowa- bo 'identycznej' nie  będzie nigdy, tak jak emocji.
Serce, które wkłada w swoją pasję , odzwierciedla efekt końcowy.
Elegacja i praktyczność- tak można podsumować dzieła artystki. Kto by pomyślał,  że szachy będą taką przydatną rzeczą na wspólny wieczór z przyjaciółmi:) więcej o szachach możecie przeczytac TU
Glassmour Art Marta Wojciechowska

W pracowni u p.Marty  nic nie wychodzi spod taśmy. Wszystko wykonywane jest ręcznie,  z wielką starannością,  co widać gołym okiem.
Zapewne, gdy kilkanaście lat temu p.Marta stawiała swoje pierwsze kroki przy tworzeniu dzieł,  nie pomyślała,  że będzie to Jej  celem życiowym, pasją-dzięki której,  może nie tylko wyrażać siebie,  ale może zarabiać.  Upór,  zaangażowanie i pewność siebie, to trzy cechy, które doprowadziły p.Martę w te miejsce w ktorym obecnie się znajduje.  Tak 'silna' kobieta na pewno nie będzie stała w miejscu, a  zdobywała coraz to wyższe góry. Z własnego doświadczenia wiem, że pasja rękodzielnicza jest uzależniająca i chcemy coraz to więcej:)
Potencjalnemu klientowi zaproponowałabym praktycznie każdy przedmiot , który  powstaje z rąk p.Marty. Zestaw śniadaniowy,  talerze, patery-cóż może być piękniejszego,  od jedzenia w tak pięknych naczyniach.
Ale pamiętajmy,  miala być praktyka i elegancja. 
Glassmour Art Marta Wojciechowska

Glassmour Art Marta Wojciechowska

Niby 'zwykły' talerz,  służący do podawania dań,  może genialnie prezentować sie w naszej sypialni. Dzięki umocowaniu go na stelażu może służyć jako obraz, np. na ścianie za łóżkiem. Wyjątkowa dekoracja na pewno zaciekawi niejedno oko.
Po więcej kategorii przedmiotów wykonywanych przez p.Martę
zapraszam na: www.glassmour.com
oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego
Glassmour Art Gallery
ul.Starowiślna 10, 31-032 Kraków
'POZWÓLMY, ABY W NASZYCH DOMACH ZAGOŚCIŁA PRAWDZIWA SZTUKA'


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP