piątek, 10 czerwca 2016

Wyróżniający design

  Urządzasz dom/ mieszkanie bądź po prostu szukasz idealnych krzeseł,  które będą solidnie wykonane, pięknie się prezentować, a ich cena nie będzie gigantyczna??
Zdj.własnością sklepu Centrum Krzeseł                                                                           

Musisz koniecznie tu zajrzeć:
www.centrumkrzesel.pl
Oferta sklepu to ponad 600 produktów, uznanych polskich producentów takich jak Profim, Grospol, Nowy Styl, Svenbox, Siesta oraz PolskiePufy. Wiele z nich dostępna jest w dostawie 24h co wyróżnia znacznie na tle sklepów konkurencyjnych. Firma istnieje na rynku od 2005 r., a gama Klientów to szereg firm i instytucji oraz kilkadziesiąt tysięcy osób prywatnych. Do znanych Klientów należą polskie uczelnie, ministerstwa, duże przedsiębiorstwa takie jak PKN Orlen, TVN, EuroNet i wiele innych. To co wyróżnia sklep  to przede wszystkim duże magazyny, które pozwalają realizować od ręki większość zamówień, indywidualne autorskie zdjęcia i filmy o produktach, profesjonalny zespół doradców, największa w Warszawie ekspozycja krzeseł – 400m2, ponad standardowe uprawnienia Klientów do zwrotów czy testów naszych produktów, konkurencyjne ceny.

To co mnie urzekło w ofercie firmy to przejrzyste zasady.
Wszystko dokładnie opisane, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mamy w zakładce kontakt miejsce na wysłanie wiadomości.  W przeciągu 15min uzyskamy wszelkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania, a także uzgodnimy szczegóły zamówień.

Musisz koniecznie tu zajrzeć!
• Niskie ceny z możliwością negocjacji
•Polubisz nie przepłacać:)
•Darmowa dostawa na terenie całego kraju
•firma aktywna w social media
•ergonomia-kluczowym punktem przy produkcji

Przejrzaleś asortyment? Masz już swój nr 1?
Ja juz go znalazłam:)
https://www.centrumkrzesel.pl/krzesla-barowe-hokery-1/179/c
Błyszcząca powłoka zewnętrzna tworząca wyróżniającą stylistykę.Atest wytrzymałości wydany przez PUR Remodex, a także 2 lata gwaracji świadczona w systemie door to door . W razie ewentualnej usterki serwisant dokona naprawy bez wychodzenia z domu-czego chcieć więcej??:)
Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP