poniedziałek, 27 czerwca 2016

Produkt do rękodzieła

Wstążka satynowa- podstawowy produkt mojej rękodzielniczej pracy.
Bez niej nie powstaną żadne bukiety, które tak uwielbiam robić.

Domowe zacisze by Justyna
Produkt do rękodzieła:
Jak więc dobrać odpowiednią,  idealną do opalania wstążkę,  która nie będzie się zniekształcać, nie będzie się odbarwiać, z którą idealnie będzie się pracować??


Od ponad roku testowałam produkty  różnych firm. Każda wstążka różni się grubością, a przede wszystkim jakością,  która jest przecież najważniejsza i którą klient ocenia kupując nasze prace.
To jakość i wykonanie sprawia, ze klient powróci-o to przecież chodzi, prawda?:)
Firma BELATEX - wiodący producent wstążek  i taśm ozdobnych na polskim rynku oraz jeden z największych producentów tej branży w Europie sprawił, iż znalazłam  produkt, którego szukałam od dawna.
  
Domowe zacisze by Justyna

Domowe zacisze by Justyna

Wstażka, ktorą produkują charakteryzuje się również szeroką gamą kolorystyczną. Jej grubość sprawia, iż połączone, opalone płatki realistyczniej przypominają żywy kwiat. Materiał jest dwustronny, to również plus i wyróżnienie dla producenta . Tworzenie opalanych płatków do tworzenia kwiatów wymaga dużo cierpliwości, precyzji i dokładności. Dla wymagającego klienta i przede wszystkim rękodzielnika to numer 1 , który sprosta wszelkim wymaganiom.
  BELATEX to firma,  która  obecną, mocną pozycję zawdzięcza własnym,  oryginalnym pomysłom w dziedzinie wzornictwa.
Oprócz wstążek satynowych znajdziemy tu również sznurki ozdobne, taśmy,  rafie, organzy i wiele innych produktów idealnych nie tylko do tworzenia bukietów,  ale także ozdobiania podarunków, ozdoby sal weselnych. Rękodzieło jest wyjątkowe,  inne niż wszystko, żyje wiecznie i tworzone jest prosto z serca. A czym jest rękodzieło bez idealnego produktu?

Belatex

Belatex

Nie zwlekaj- już teraz zobacz ofertę producenta.
Produkt do rękodzieła.
www.belatex.pl
Polecam:)

 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP